Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

(095) 098-82-01

(093) 131-40-14

 

Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!

 

Шоу з мильними бульбашками в Києві

Це казкове шоу від якого будуть в захваті і дорослі і діти.

Бульбашки різних розмірів і кольорів не залишать байдужими нікого. Мильні бульбашки символізують легкість, святковість і викликають тільки позитивні емоції.

Діти можуть грати з мильними бульбашками, стрибати навколо, ловити їх, танцювати, спостерігати, як бульбушки створюються нашими неперевершеними майстрами.

Шоу з мильними бульбашками в Києві користується великою популярністю серед населення. Його замовляють на будь-які свята і заходи, як для маленьких дітей так і для дітей більш старшого віку.

Шоу з мильними бульбашками можна замовляти на День народження, випускний в дитячому садочку, на шкільні свята. Найкращим періодом для такого шоу є літо. Мильні бульбашки особливо дивовижні в сонячні дні. Коли діти грають на свіжому повітрі і навколо все зеленіє, а літні квіти тільки розпускаються - саме час замовити шоу з мильними бульбашками і зробити найкращі фото для сімейного альбому.

Студія дитячих свят Апельсин  з радістю створить настрій на вашому заході. Вам лише достатньо зв’язатися з нами за номерами +38 (095) 098-82-01, +38 (093) 131-40-14 або залишити заявку безпосередньо на нашому сайті http://prazdnik-apelsin.com.ua/.

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...