Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

(095) 098-82-01

(093) 131-40-14

 

Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!

 

Організація дитячих свят

Організація дитячих свят - це дуже відповідальна і складна справа. На нашу думку, кожний дитячий захід потрібно як слід планувати і розробляти індивідуальний підхід, таким чином у найвідповідальніший момент ви насолоджуватимитесь урочистими моментами і не знатимете, що таке хвилювання.

Довіряти організацію таких заходів можна тільки професіоналам.

Команда студії дитячих свят Апельсин добре знає як організувати найкраще і найочікуваніше свято. Зважаючи на те, що ми отримуємо багато складних заказів - ми маємо багатий досвід роботи.

Якщо ви бажаєте  замовити свято від А до Я, то зв’яжіться з нами і ми зможемо обговорити всі умови і створити свято вашої мрії.

Для того, щоб дитина росла гармонійною особистістю - дуже важливо слідкувати за її емоційним станом вже з дитинства, робити щоб в її житті переважали позитивні емоції, а також мало місто гармонійне спілкування з однолітками.

Проведення таких свят - не тільки гарний привід поспілкуватися один з одним, але й отримати спільні враження, а в подальшому й спільні спогади на все життя.

Студія дитячих свят Апельсин з радістю створить настрій на вашому заході. Вам лише достатньо зв’язатися з нами за номерами +38 (095) 098-82-01, +38 (093) 131-40-14 або залишити заявку безпосередньо на нашому сайті http://prazdnik-apelsin.com.ua/. Наша студія Апельсин в Києвї створена заради того щоб кожен міг легко організувати своє свято по доступній ціні, ми працюємо без посередників і передплат. Обирайте нас і отримаєте задоволення від будь- якого свята.

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...