Креативная Студия аниматоров "Апельсин". Звоните  (095) 098-82-01,  (093) 131-40-14


Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!!

шоу пузерей

Человек-паук

Пираты

Королевство

Клоуны

Белоснежка

Феи Винкс

Організація дитячих свят - це дуже відповідальна і складна справа. На нашу думку, кожний дитячий захід потрібно як слід планувати і розробляти індивідуальний підхід, таким чином у найвідповідальніший момент ви насолоджуватимитесь урочистими моментами і не знатимете, що таке хвилювання.

Довіряти організацію таких заходів можна тільки професіоналам.

Команда студії дитячих свят Апельсин добре знає як організувати найкраще і найочікуваніше свято. Зважаючи на те, що ми отримуємо багато складних заказів - ми маємо багатий досвід роботи. Якщо ви бажаєте  замовити свято від А до Я, то зв’яжіться з нами і ми зможемо обговорити всі умови і створити свято вашої мрії.

Для того, щоб дитина росла гармонійною особистістю - дуже важливо слідкувати за її емоційним станом вже з дитинства, робити щоб в її житті переважали позитивні емоції, а також мало місто гармонійне спілкування з однолітками.

Проведення таких свят - не тільки гарний привід поспілкуватися один з одним, але й отримати спільні враження, а в подальшому й спільні спогади на все життя.

Студія дитячих свят Апельсин з радістю створить настрій на вашому заході. Вам лише достатньо зв’язатися з нами за номерами +38 (095) 098-82-01, +38 (093) 131-40-14 або залишити заявку безпосередньо на нашому сайті http://prazdnik-apelsin.com.ua/. Наша студія Апельсин в Києвї створена заради того щоб кожен міг легко організувати своє свято по доступній ціні, ми працюємо без посередників і передплат. Обирайте нас і отримаєте задоволення від будь- якого свята.

Аниматор на Новый Год

Поздравление Деда Мороза и Снегурочки на дому

Закажите поздравление сказочного новогоднего персонажа в агентстве Апельсин!

Ликующие и нарядные Дедушка Мороз и Снегурочка придут в ваш дом с веселой музыкой, колоритными костюмами, добрыми шутками и потрясающими подарками.

ПОДРОБНЕЕ

Дед мороз и Снегурочка Киев

Праздник детства остается в памяти на всю жизнь, а вера в чудеса и волшебного Деда Мороза дарит сказку на всю жизнь.

И такой есть !!! Настоящий Дед Мороз в Киеве!!! Закажите самого лучшего, доброго, сказочного, волшебного, а главное настоящего Деда Мороза!!!!

В агентстве Апельсин готовят настоящих Дед Морозов. Они точно знают, что ждут на Новый год в Киеве дети. Специальные программы на новый год, дед мороз, снегурочка, волшебные представления, интересные сценарии, новогодние спектакли и шоу!!!

ПОДРОБНЕЕ

Заказать аниматора

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...

Заявка

Организация и проведение детских праздников в Киеве

Оставить заявку на бесплатную консультацию