Креативная Студия аниматоров "Апельсин". Звоните  (095) 098-82-01,  (093) 131-40-14


Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!!

шоу пузерей

Человек-паук

Пираты

Королевство

Клоуны

Белоснежка

Феи Винкс

Аніматори в Києві досконало знають свою справу. Кожне свято, яке проводиться за їх участю залишає теплий слід в серці кожної дитини, тому що ціллю їхньої діяльності є насамперед гарний настрій і святкові враження в кожного, хто на ньому присутній.

Наші аніматори створюють казку у вас вдома. Для цього вони використовують всі можливі засоби:

перевтілюються в казкових героїв,

задіюють дітлахів до участі у казковій грі,

одягають казкові костюми,

використовують казкові декорації

розробляють різні сценарії свята не, які не схожі між собою.

Все це викликає дивовижні почуття, як у дітей так само і у дорослих.

Аніматори в Києві створюють програму вашого свята від А до Я. Ви можете обрати готові варіанти святкових програм, а можете запропонувати свою.

Також наші аніматори проводять незабутні конкурси і квести. Як результат, діти в захваті від наших аніматорів, а батьки, в свою чергу, задоволені низькими цінами на проведення свят і високим коефіцієнтом професіоналізму нашої команди.

Студія дитячих свят Апельсин  з радістю створить настрій на вашому заході. Вам лише достатньо зв’язатися з нами за номерами +38 (095) 098-82-01, +38 (093) 131-40-14 або залишити заявку безпосередньо на нашому сайті http://prazdnik-apelsin.com.ua/. Наша студія Апельсин в Києвї створена заради того щоб кожен міг легко організувати своє свято по доступній ціні, ми працюємо без посередників і передплат. Обирайте нас і отримаєте задоволення від будь- якого свята.

Аниматор на Новый Год

Поздравление Деда Мороза и Снегурочки на дому

Закажите поздравление сказочного новогоднего персонажа в агентстве Апельсин!

Ликующие и нарядные Дедушка Мороз и Снегурочка придут в ваш дом с веселой музыкой, колоритными костюмами, добрыми шутками и потрясающими подарками.

ПОДРОБНЕЕ

Дед мороз и Снегурочка Киев

Праздник детства остается в памяти на всю жизнь, а вера в чудеса и волшебного Деда Мороза дарит сказку на всю жизнь.

И такой есть !!! Настоящий Дед Мороз в Киеве!!! Закажите самого лучшего, доброго, сказочного, волшебного, а главное настоящего Деда Мороза!!!!

В агентстве Апельсин готовят настоящих Дед Морозов. Они точно знают, что ждут на Новый год в Киеве дети. Специальные программы на новый год, дед мороз, снегурочка, волшебные представления, интересные сценарии, новогодние спектакли и шоу!!!

ПОДРОБНЕЕ

Заказать аниматора

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...

Заявка

Организация и проведение детских праздников в Киеве

Оставить заявку на бесплатную консультацию