Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

(095) 098-82-01

(093) 131-40-14

 

Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!

 

Аніматори на день народження в Києві

День народження - це найважливіше свято в житті кожної дитини. Скільки б років їй не було, дитина чекає уваги в цей день більше ніж в будь-який інший.

Що робити на День народження в Києві? Здавалось би дуже просте запитання, але так тільки на перший погляд, в Києві є безліч місць куди можна піти, тільки визначитися є досить складно. Велике місто, безліч розважальних закладів, з яких так важко вибрати один найкращий. Тому багато киян обирають наші послуги, так багато позитивних сторін в тому, щоб викликати команду аніматорів на день народження. Більше не потрібно шукати заклади, які пропонують розважальні програми для дітей. Тепер ви можете замовити свято до себе додому.

А наші аніматори зроблять все можливе для того, щоб ваша дитина і її друзі відчули святковий настрій і запам’ятали цей яскравий день на все своє життя, згуртувалися і стали друзями на довгі роки.

Усі діти дуже непосидючі, тому головним завданням аніматора на день народження є зайняти дитячу компанію різноманітними іграми, змаганнями, квестами, логічними завданнями, фокусами.

Діти тільки починають пізнавати оточуючий світ і тому їм цікаво все нове і загадкове. Ми робимо наші заходи не тільки веселими, але і пізнавальними. Після яких діти будуть почувати себе більш впевнено в навколишньому середовищі.

А ще ми організовуємо їм зустрічі з улюбленими казковими героями. А ви знаєте який казковий герой є улюбленим у вашої дитини?

В наших силах перевтілення в будь-якого казкового героя і створення саме тієї атмосфери, яка присутня в улюбленій казці. Святковий настрій буде гарантовано всім і дорослим, і дітям, дитяча компанія буде в захваті від веселих анімацій, а батьки матимуть вільну хвилинку на власний відпочиник і спілкування з друзями.

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...