Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

(095) 098-82-01

(093) 131-40-14

Проведення дитячого дня народження аніматорами

Кожну дитину здивувати дуже не просто, адже вона має дуже багату фантазію, тому організовувати та проводити дитячі дні народження робота не із легких. Дні народження організовані для вашої дитини повинні відповідати її бажанням та запитам. Вона повинна  отримати максимум задоволення від святкового дня.

По дитині можна одразу помітити, чи сподобалося їй свято, тому що вони найщиріші та непередбачувані люди. Дитячі аніматори повинні прикласти максимум зусиль для того, щоб цей день їм запам’ятався. Кожне дитя чекаю велику кількість подарунків, сюрпризів та веселощів від свого дня народження.  При організації свята потрібно заздалегідь підготувати святкову програму, яка буде розважати та зможе здивувати кожного учасника. Тоді діти активно будуть брати участь в різноманітних конкурсах та веселитися, а батьки в свою чергу будуть спокійно відпочивати.

Проведення дитячого дня народження аніматорами це найкращий день народження, який можна собі уявити. Кожна дитина може зустрітися зі своїми найулюбленішими героями казок, мультфільмів та коміксів. Це можуть бути і пірати на кораблі, і супергерої, і принцеси на балу та багато інших. Вся програма розрахована на дітей різного віку. Замовляйте дитячого аніматора в Києві та проведіть не забутнє свято разом з казковими героями, які будуть радувати дитину цілий день.  Не забувайте, що для щасливого проведення дня народження дитини потрібно зовсім мало!

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...

 

Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!