Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

(095) 098-82-01

(093) 131-40-14

Аніматори - виклик на природу

Найприємніший відпочинок – це святкування на природі в колі друзів та рідні. Людина отримує душевну рівновагу, спокій та невимушеність. Спілкування з природою добре позначається на всьому організмі, він відпочиває та запасається енергією.

Щоб організувати свято на природі для дитини потрібно в першу чергу визначитися з місцем відпочинку. Воно повинно бути спокійним, зеленим та красивим, адже саме сюди ви покликаєте гостей та друзів. Розважальну програму краще довірити професіоналам. Замовляйте аніматора та насолоджуйтесь відпочинком в повній мірі, адже тільки він зможе прикрасити ваше свято. Кожна дитина мріє про свято і очікує від нього дуже багато.

Виклик аніматора на природу зможе допомогти вам весело провести свято. Він візьме на себе керуванням відпочинку та займе дітей рухливими іграми, які так необхідні на природі. Пограє з ними в м’яч, бамбінтон, проведе різні конкурси, естафети, одним словом зробить все необхідне для того, щоб дітям було весело.  Потім можна пограти в спокійні ігри - міста, загадки або ж заспівати пісню.  Аніматори зможуть зробити так, щоб сценарій свята запам’ятався на все життя. Також важливим компонентом у відпочинку є їжа. На природі найкраще готувати шашлик, пекти картоплю в багатті чи смажити сосиски на шампурах. Але ніколи не забувати про правила поведінки під час відпочинку на природі.

Кожен дитячий аніматор намагається створити незабутнє свято для вашої дитини!

Отзывы

НАТАЛЬЯ------Спасибо за супер праздник!!! Мы довольны на все 100%!!!

ИРИНА------ Место проведения : дома в квартире. Сообщение : Спасибо огромное студии Апельсин и нашему великолепному аниматору "Ниндзя".  Празднование 7-ми лет нашего сына в японском стиле прошло просто замечательно. Подробнее...

 

Наши герои. Приглашайте на праздник! Уникальные программы, яркие костюмы!